PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10052032}
42
chce zagrać
Kingdom Come: Deliverance II
powrót do forum gry Kingdom Come: Deliverance II

PYTANIE DO LEWAKÓW I TĘCZOWEJ ZARAZY ORAZ WSZELKIEJ MAŚCI CHORYCH AKTYWISTEK: CO JEST RASISTOWSKIEGO W MÓWIENIU PRAWDY?

W średniowiecznych Czechach nie było czarnych i to jest prawda obiektywna, fakt. To czego nie rozumieją ludzie z niskim ilorazem inteligencji.

DLA KOTAKU, IGN, EUROGAMER I INNYCH LEWACKICH WYSRYWÓW, RÓŻNORODNOŚĆ JEST WTEDY KIEDY jest naginana prawda o realnym średniowiecznym świecie przedstawionym a jedynym wyznacznikiem dobrej gry to kolor skóry, to współczuję waszym rodzinom, dzieciom oraz wnukom, ponieważ dla zdrowo-myślącego człowieka różnorodność to inna kultura, różne języki, różne tradycje, i różnic jest od groma pomiędzy nawet obcokrajowcami którzy są tuż obok nas a nie na innym kontynencie, tylko żeby dojść do tak logicznych wniosków trzeba używać tego co się ma pomiędzy lewackimi uszami.

Już się LEWACKIE MATOŁECTWO SPŁAKAŁO O RÓŻNORODNOŚĆ ORAZ CHORĄ INKLUZYWNOŚĆ W ŚREDNIOWIECZNEJ GRZE KTÓRA SIĘ DZIEJĘ W EUROPIE, A DOKŁADNIEJ W CZECHACH XD.

Chore psychicznie normiki oraz bambiki z IGN i całej reszty USA już się zesrali i spłakali po genialnym trailerze o to czy będą czarni w grze? JA PIER.........E....BRAK SŁÓW. Ich hodują na jakiś farmach? gdzie się wycina mózgi po porodzie?>

Czy ktoś o zdrowych zmysłach oraz normalnym światopoglądzie potrafi dojść do jakiegokolwiek logicznego wniosku, czy ktoś potrafi czekać na grę a nie na to czy będzie poprawnie polityczna. Czy żyjemy w jakiejś symulacji,czy jest jakiś temat jeszcze na świecie gdzie dzisiejsze społeczeństwo lewackich bezmózgów nie wetknęło jeszcze swojego brudnego patyka w mrowisko?

Jakim trzeba być odklejonym człowiekiem z niskim ilorazem inteligencji aby nie czekać na to oraz nie zwracać uwagi na tak genialne rzeczy jak rynsztunek, nowe ciosy, świat, zamki, usprawniony system walki, technologię graficzną, czy świat będzie bardziej "żywy" niż w jedynce, umiejętności, elementy RPG, skille, zachowanie NPC, system pogodowy, wertykalność terenu, to czy będą jakieś nowe mechaniki zapisu gry, czy koń będzie takim towarzyszem jak np. w RDR2, czy AI będzie na przyzwoitym poziomie, czy muzyka będzie tak instrumentalnie epicka jak na zapowiedziach.

NIE, NAJWAŻNIEJSZE DLA DEBILI Z LEWACKIEGO MATOŁECTWA JEST TO CZY BĘDĄ CZARNI.

To już nawet nie jest upadek społeczeństwa, tylko IDIOKRACJA W CZYSTEJ POSTACI.

Akcja Kingdom Come: Deliverance 2 rozgrywa się pośród chaosu wojny domowej w XV-wiecznych Czechach. Zaczynamy w 1403 roku, w momencie, w którym skończyła się poprzednia część. Pierwsza część gry opowiada napiszę w skrócie, między Czechami a Węgrami. Mogę się założyć że 90% ludzi z USA którzy plują się o rasizm w pierwszej oraz nadchodzącej drugiej części, nie byli by w stanie pokazać na mapie gdzie dokładnie są Czechy i Węgry, tacy to z nich "specjaliści"od historii. To są specjaliści ale od tęczowej(zarazy) propagandy.

To jest tak jak grupa aktywistów, "recenzentów", dyletantów, amatorów i głównie lewactwo chcę nagiąć swoją wizję świata(dzisiejszego)do realiów historycznych. TO JEST CHORA PROPAGANDA CHORYCH LUDZI, których kolejno trzeba by było zamykać w domu bez klamek. To jest dodawanie poprawności politycznej oraz swojej chorej ideologii do czegoś, co było w XIV wieku a twórcy w miarę możliwości starają się oddać jak najdokładniej mogą.

SPOŁECZEŃSTWO KRETYNÓW w dzisiejszym świecie MUSI SIĘ NAUCZYĆ JEDNEGO. KINGDOME COME TO JEDNE JAK NIE JEDYNE TAK GENIALNE ODWZOROWANE ŚREDNIOWIECZE NIE TYLKO W GRACH ALE W CAŁEJ POPKULTURZE OD WIELU DEKAD.I wasze lewackie płakanie na gównianych twitterkach dla debili i pedalskich tik tokach tego nie zmieni.

I to że w tej grze nie ma czarnych jest faktem obiektywnym PONIEWAŻ ICH TAM NIE BYŁO w tamtym czasie. GRAJĄC W TAKĄ GRĘ, CHCĘ SIĘ POCZUĆ TAK JAK CHŁOP W XIV WIEKU który wstawał rano, szedł na pole, uczył się fachu będąc zwykłym synem plebejusza, chodząc jak totalny wieśniak i wsiór, nie potrafiąc machać mieczem, ucząc się każdego dnia jak nie wiem wydoić krowę albo podkuć konia, podstawowych czynności, klepnąć moją Tereskę w dupę jak idę na polowanie, i przeżywać życie zwykłego buraka. I TO JEST NAJLEPSZE W TEJ GRZE. OD CZASÓW GOTHICA CASUALE, NIE BYŁO TAK DOBREGO RPG. ROZUMIECIE? GÓWNIANY WIEDŹMIN 3 pod względem RPG może czyścić buty Kingdome Come.

I zanim ktoś mi zarzuci że nie znam historii, i będzie pierdo....ł o jedwabnym szlaku, tak istniało coś takiego, ale kupcy nie mieli styczności z Czechami w tamtym czasie. Jedwabny Szlak prowadził z Xi'an, dawnej stolicy Chin, przez Lanzhou do oazy Dunhuang, gdzie rozdzielał się na szlak główny (północny) i południowy. Droga północna prowadziła pomiędzy południowym podnóżem gór Tienszan i północnym skraju pustyni Takla Makan, przez oazy Hami, Turfan, Korla, Kucza i Aksu do Kaszgaru.

Jeśli się w czymkolwiek mylę, Proszę mnie poprawić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones